Promocje
Inzyniesrodowiska.pl i Arkady partnerami PDF Drukuj Email

 Od dzisiaj portal inzyniersrodowiska.pl oraz księgarnia internetowa Arkady oficjalnie zostali partnerami. W związku z tym wszyscy zarejestrowani użytkownicy portalu mają zapewnione zniżki na zakupy w internecie.

 

Wydawnictwo ARKADY powstało w 1957 roku z połączenia "Budownictwa i Architektury" oraz oficyny "Sztuka". Nasza zniżka nie obejmuje jedynie wydawnictwa Arkady, objęte są nią również takie wydawnictwa jak: ANNAPURNA, ARKADY, AURIGA, ŚWIAT KSIĄŻKI, BUCHMANN, FELBERG, GONDWANA, GRAFAG, INNICJAŁ, ISKRY, KEFAS, LITERAN, MAK, ROSNER, SMAK SŁOWA, ŚWIAT LITERACKI, VOLUMEN, WAIF, GLOBALNA WIOSKA, DOLNOŚLĄSKIE WYDAWNICTWO EDUKACYJNE czy POLCEN. Chcesz wiedzieć jak dostać zniżkę? Czytaj dalej.

 
Bezpłatne programy- program Partner Student PDF Drukuj Email
INTERsoft

INTERsoft sp. z o.o. jest firmą działającą na rynku oprogramowania dla budownictwa od przeszło 12 lat. W ciągu tych lat w naszej firmie powstało kilkanaście programów autorskich, w naszej ofercie są również programy do których wykonaliśmy polskie wersje językowe. Obecnie firma INTERsoft skupia się na dystrybucji oprogramowania, za produkcję zaś odpowiedzialna jest ArCADiasoft, taki podział kompetencji między dwie jednostki, pozwolił nam dalece wyspecjalizować działania w obydwu firmach co skutkuje wyznaczaniem trendów w dziedzinie oprogramowania będących później wzorem naśladowanym przez innych oraz szeregiem działań pro-klienckich takich jak na przykład bezpłatne w pełni funkcjonalne wersje szkoleniowe programów, bezpłatne szkolenia, bezpłatny hotline czy bezpłatne aktualizacje. Szczególnie zależy nam na rozwoju młodych kadr architektów i inżynierów branży budowlanej specjalnie dla nich i jednostek edukacyjnych firma INTERsoft przygotowała program: PARTNER STUDENT

 


Dział Studentów

Społeczność

Inżynieria

Budownictwo Ekologiczne

Prawo

Oprogramowanie

Ostatnie Komentarze

 • Ciekawe informacje. Więcej na ten temat można znal... Więcej...
  Przez user15
 • Kulka jesteś na dziennych czy zaocznych studiach i... Więcej...
  Przez Filip
 • Ja tu w ogóle nie widzę progów dla Śląskiej, więc... Więcej...
  Przez Administrator
 • Ciekawe, że próg na budownictwo na Pol Śl wynosił ... Więcej...
  Przez kulka
 • W Polsce działa kilka zakładów wykorzystującyc h g... Więcej...
  Przez Fortos

Najlepsi Komentujący

Ostatnio Zarejestrowani