Zostań Ambasadorem Skanska PDF Drukuj Email

Zostań Ambasadorem Skanska

Ruszyła kolejna edycja Programu Ambasadorów Skanska. Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy chcą reprezentować naszą firmę na swoich uczelniach.

 

Ambasadorzy Skanska to studenci, którzy współpracują z naszą firmą i są jej przedstawicielami na uczelniach. Do głównych zadań Ambasadorów należą: reprezentacja i dbanie o wizerunek Skanska, wsparcie przy realizacji i promocji naszych kampanii reklamowych oraz wdrażanie własnych pomysłów i inicjatyw związanych z promocją firmy oraz Programu Praktyk Letnich.

Dlaczego warto?

Ambasadorzy Skanska mają możliwość reprezentować firmę, która została przez studentów wybrana Idealnym Pracodawcą wśród firm inżynieryjnych. Ponadto, mogą odwiedzić nasze projekty, poznać pracowników firmy oraz dowiedzieć się więcej o zasadach i wartościach panujących w Skanska.

Kogo szukamy?

Do współpracy zapraszamy młodych ludzi, którzy są ambitni i chętni do zdobywania nowych doświadczeń, studentów studiów inżynierskich i 1 roku studiów magisterskich. Preferujemy studentów z kierunków związanych z budownictwem, którzy aktywnie uczestniczą w życiu swoich uczelni.

Jak zostać Ambasadorem?

Pierwszym krokiem jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego. Formularz należy wypełnić do 14 września. Następnie z wybranymi kandydatami przeprowadzimy telefoniczną rozmowę rekrutacyjną.
 

Zarejestruj się żeby móc skomentować ten artykuł.

Dział Studentów

Społeczność

Inżynieria

Budownictwo Ekologiczne

Prawo

Oprogramowanie

Ostatnie Komentarze

 • Ciekawe informacje. Więcej na ten temat można znal... Więcej...
  Przez user15
 • Kulka jesteś na dziennych czy zaocznych studiach i... Więcej...
  Przez Filip
 • Ja tu w ogóle nie widzę progów dla Śląskiej, więc... Więcej...
  Przez Administrator
 • Ciekawe, że próg na budownictwo na Pol Śl wynosił ... Więcej...
  Przez kulka
 • W Polsce działa kilka zakładów wykorzystującyc h g... Więcej...
  Przez Fortos

Najlepsi Komentujący

Ostatnio Zarejestrowani