Rabat na szkolenia Autocad PDF Drukuj Email
niedziela, 11 grudnia 2011 15:06

 

TERAZ KAŻDE SZKOLENIE W EXTRA CENIE!

 

MASZ LEGITYMACJĘ - MASZ RABAT - NAWET 60% TANIEJ!

Specjalnie dla osób posiadających aktualną legitymację studencką firma PROCAD SA przygotowała promocyjną ofertę, w ramach której wszystkie szkolenia kosztują tylko 585 zł brutto. Oznacza to oszczędność na wybranych kursach nawet do blisko 60%!

W GRUPIE JESZCZE TANIEJ - 492 zł za osobę!

Dla grup zorganizowanych - co najmniej 11 studentów, oferujemy szkolenia w promocyjnej cenie 492 zł brutto za osobę. Szkolenia mogą się odbywać w naszych siedzibach lub w innych salach, gdzie możemy dostarczyć sprzęt mobilny.

Firma PROCAD SA należy do globalnej sieci profesjonalnych ośrodków edukacyjnych oferujących bogaty zakres szeroko rozumianych usług szkoleniowych CAD. Nasze szkolenia organizujemy w regionalnych oddziałach PROCAD SA w:  Gdańsku, Warszawie, Poznaniu, Katowicach, Radomiu, Wrocławiu.

Ukończenie szkolenia CAD w Autoryzowanym Ośrodku Szkoleniowym Autodesk umożliwia otrzymanie oryginalnego Międzynarodowego Certyfikatu CAD firmy Autodesk.

Oferta aktualnych szkoleń i terminy dostępne są na stronie: www.procad.pl

 

Kontakt:
Gdańsk, tel. 58 739 68 40, 58 739 68 15
Warszawa, tel. 22 379 74 91, 48 685 51 20
Poznań, tel. 61 666 10 64
Katowice, tel. 32 445 05 99
Wrocław, tel. 71 716 43 81
e-mail: szkolenia@procad.pl

KONTAKT: www.procad.pl Infolinia: 801 081 101 procad@procad.pl
Programy komputerowe Papiery, tusze i tonery
Wsparcie techniczne Sprzęt komputerowy
Usługi serwisowe Centrum szkoleniowe
 
Zalety i wady energii geotermalnej PDF Drukuj Email
czwartek, 01 grudnia 2011 20:39

Energia geotermalna (energia geotermiczna, geotermia) - jeden z rodzajów odnawialnych źródeł energii. Polega na wykorzystywaniu cieplnej energii wnętrza Ziemi, szczególnie w obszarach działalności wulkanicznej i sejsmicznej. Woda opadowa wnika w głąb ziemi, gdzie w kontakcie z młodymi intruzjami lub aktywnymi ogniskami magmy, podgrzewa się do znacznych temperatur. W wyniku tego wędruje do powierzchni ziemi jako gorąca woda lub para wodna.

Woda geotermiczna wykorzystywana jest bezpośrednio (doprowadzana systemem rur), bądź pośrednio (oddając ciepło chłodnej wodzie i pozostając w obiegu zamkniętym).

Energię geotermalną na szeroką skalę wykorzystuje się w Islandii, a w Polsce m.in. na obszarze Podhala.

 
Najpopularniejsze czasopisma po angielsku dotyczące inżynierii lądowej PDF Drukuj Email
piątek, 25 listopada 2011 21:59

 Przygotowaliśmy dla Was listę z odnośnikami do najpopularniejszym czasopism dotyczących budownictwa, inżynierii lądowej (i nie tylko lądowej) na świecie. Nie tłumaczymy opisów, bo skoro ktoś chce czytać anglojęzyczne czasopismo to zakładamy, że potrafi przeczytać to co poniżej :-).  

 
Inzynieria po angielsku: cz.1 Wytrzymałość materiałów PDF Drukuj Email
piątek, 25 listopada 2011 21:55

 Na inzyniersrodowiska.pl ruszamy z materiałami przydatnymi do nauki języków- dzisiaj angielski. Zajmiemy się tłumaczeniem pojęć wykorzystywanych w przedmiocie wytrzymałości materiałów.

 
Ile kosztuje świadectwo energetyczne? PDF Drukuj Email
piątek, 25 listopada 2011 21:45

Cenę za świadectwo energetyczne ustalają certyfikator wraz ze zleceniodawcą na zasadach wolnego rynku. Zważywszy jednak na fakt, iż na rynku bynajmniej w stadium początkowym wprowadzenia w życie dyrektywy unijnej nie ma wystarczającej liczby certyfikatorów, cena certyfikatu może oscylować w górym przewidywanym pułapiem, tj. ok. 1.000 zł. W zależności od wielkości oraz stopnia złożoności obliczeniowej objektu certyfikowanego, cena za wystawienie świadectwa może przekroczyć jednak i tę sumę.

 
Promocja geotermii w Polsce PDF Drukuj Email
piątek, 25 listopada 2011 21:42

Geotermia może być wykorzystywana do produkcji ciepła w lokalnych sieciach ciepłowniczych, a także jako atrakcja turystyczna w basenach geotermalnych. Posłowie, resort gospodarki oraz Polskie Stowarzyszenie Geotermiczne chcą promować geotermię w Polsce.

Wiceminister środowiska i główny geolog Henryk Jezierski, wiceminister gospodarki Joanna Strzelec-Łobodzińska, przewodniczący podkomisji stałej ds. energetyki sejmowej Komisji Gospodarki Andrzej Czerwiński, a także prezes Polskiego Stowarzyszenia Geotermicznego Beata Kępińska podpisali 8 marca deklarację o współpracy na rzecz rozwoju energii geotermalnej w Polsce.

 
Kanały wentylacyjne zalety i wady PDF Drukuj Email
czwartek, 17 listopada 2011 16:47

Krótki artykuł przedstawia podstawowe zalety i wady kanałów stosowanych w wentylacji.

 
RoboFORUM MEP - 29.11.2011 Warszawa PDF Drukuj Email
wtorek, 15 listopada 2011 00:27
Poznaj oprogramowanie i zobacz już zrealizowane projekty podczas konferencji: Nowoczesne projektowanie instalacji wentylacyjnych, sanitarnych i elektrycznych, zgodnie z wymogami rynku polskiego - Autodesk Revit MEP 2012. Gwarancją wyjątkowego poziomu merytorycznego jest obecność czołowych firm branży budowlanej: SKANSKA, Scholze Polska, Chodor-Projekt, Autodesk.
 
Energetyka wiatrowa na studiach PDF Drukuj Email
piątek, 11 listopada 2011 11:21
image

Komisja Europejska i Europejskie Stowarzyszenie Energetyki Wiatrowej uruchamiają program studiów magisterskich na kierunku energetyka wiatrowa.

 
Studia w zakresie czystych technologii węglowych PDF Drukuj Email
piątek, 11 listopada 2011 11:20
image

Główny Instytut Górnictwa uruchamia studia doktoranckie, których tematem będą nowoczesne i bezpieczne dla środowiska technologie oparte na weglu. Najlepsi absolwenci mają zapewnioną pracę w powstającym na Śląsku Centrum Czystych Technologii Węglowych.

 
Inzyniesrodowiska.pl i Arkady partnerami PDF Drukuj Email
czwartek, 10 listopada 2011 11:24

 Od dzisiaj portal inzyniersrodowiska.pl oraz księgarnia internetowa Arkady oficjalnie zostali partnerami. W związku z tym wszyscy zarejestrowani użytkownicy portalu mają zapewnione zniżki na zakupy w internecie.

 

Wydawnictwo ARKADY powstało w 1957 roku z połączenia "Budownictwa i Architektury" oraz oficyny "Sztuka". Nasza zniżka nie obejmuje jedynie wydawnictwa Arkady, objęte są nią również takie wydawnictwa jak: ANNAPURNA, ARKADY, AURIGA, ŚWIAT KSIĄŻKI, BUCHMANN, FELBERG, GONDWANA, GRAFAG, INNICJAŁ, ISKRY, KEFAS, LITERAN, MAK, ROSNER, SMAK SŁOWA, ŚWIAT LITERACKI, VOLUMEN, WAIF, GLOBALNA WIOSKA, DOLNOŚLĄSKIE WYDAWNICTWO EDUKACYJNE czy POLCEN. Chcesz wiedzieć jak dostać zniżkę? Czytaj dalej.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 następna > ostatnia >>

LogowanieLosowe Ciekawostki

Koło Naukowe Ciepłownictwa i Ogrzewnictwa „KoCiO”

Koło Naukowe Ciepłownictwa i Ogrzewnictwa „KoCiO”  działa na Wydziale Inżynierii Środowiska Politechniki Warszawskiej od 1991 r. Głównym celem naszego działania jest pogłębianie wiedzy z dziedziny ciepłownictwa i ogrzewnictwa, jak również dyskusja na temat możliwości technicznych prężnie rozwijającej się branży ciepłowniczej.

Więcej …

Najpopularniejsze

Swoją karierę wiążesz z:
 

Dział Studentów

Społeczność

Inżynieria

Budownictwo Ekologiczne

Prawo

Oprogramowanie

Ostatnie Komentarze

 • Ciekawe informacje. Więcej na ten temat można znal... Więcej...
  Przez user15
 • Kulka jesteś na dziennych czy zaocznych studiach i... Więcej...
  Przez Filip
 • Ja tu w ogóle nie widzę progów dla Śląskiej, więc... Więcej...
  Przez Administrator
 • Ciekawe, że próg na budownictwo na Pol Śl wynosił ... Więcej...
  Przez kulka
 • W Polsce działa kilka zakładów wykorzystującyc h g... Więcej...
  Przez Fortos

Najlepsi Komentujący

Ostatnio Zarejestrowani